16.03.2018  |  Komandas sporta krekli maratonam. Maratonu laiks.

Tuvojas maratonu laiks!

Maratonu sezona vairs nav aiz kalniem! Un jāsāk ir domāt ne tikai par trenēšanos, bet arī par noformējumu - savas komandas sporta kreklu izgatavošanu.

Krekli, uzlīmes un citi drukas darbi Sieviešu rallijam 2018!

Ne velti mēdz teikt, ka latvieši ir piedzimuši ar skriešanas kurpēm kājās - šogad Latvijā notiek vairāk nekā 200 skriešanas pasākumi, kā piemēram Lattelecom Rīgas Maratons, Stipro Skrējiens, skriešanas seriāls Stirnubuks, BigBank Skrien Latvija un citi. Tāpat tiem, kas ar skriešanu nav tik ļoti uz "Tu", varbūt lielāks azarts būs piedalīties kādā no velo sacensībām, kā vieni no populārākajiem seriāliem ir kalnu riteņbraukšanas maratoni SEB MTB maratons un VIVUS MTB maratons. Taču, lai piedalītos "ar glanci", atceries sagatavoties laicīgi un savai komanda izgatavot individuālus sporta kreklus.

Sporta kreklu apdrukas iespējas


Visbiežāk, sportojot, tiek izmantots apģērbs, kas izgatavots no 100% sintētikas (poliestera), taču cilvēki izmanto arī apģērbu, kur audums sastāv tikia daļēji no sintētikas, kā piemēram - 60% sintētika, 40% kokvilna. Lai realizētu kvalitatīvu sporta krekla apdruku, svarīgi ir izvēlēties pareizo apdrukas tehnoloģiju, jo ne visas tehnoloģijas sniegs vienādi labu rezultātu uz konkrēta auduma. Katram auduma veidam būs kāda apdrukas tehnoloģija, kas vislabāk tam derēs.
Šajā ziņā, Printmix ir lielas priekšrocības, jo mūsu ražošanas nodaļa piedāvā dažādas tehnoloģijas zem viena jumta - DTG jeb tiešā druka uz auduma, termo plēvju uzdruka uz auduma, izšūšana un uzšūšana, sublimācijas druka uz auduma. Tāpēc katrā konkrētā pasūtījumā varam piedāvāt un realizēt atbilstošāko risinājumu, lai gala rezultāts būtu perfekts.

Kontaktinformāciju skaties šeit: Mūsu kontakti)

#maratons #marathon #stirnubuks #stirnubuks2018 #EsEsmuStirnubuks #LattelecomRigaMarathon #Latvijaskrien #skrienLatvija #VentspilsPiedzivojumaParkaMaratons #BigBankSkrienLatvija #WeRunRiga #NikeRigaRun #NaktsSkrējiens #SieviesuSkrejiens #skrienarmums #JurmalasMaratons #LiepajasPusmaratons #KrasuSkrejiens #VivusMTB #SEBMTB #MTB #BaltijasMaratoni #krekli #tkrekli #tshirts #Running #Sports #SportaSpeles #printmix #uzvelckreklu