Dizains
& Maketi

Jūs vēlaties reklāmēt pasākumu, produktu vai pakalpojumu, vai arī izveidot grafisko tēlu sev vai uzņēmumam... un Jums ir idejas, ko un kā vēlaties pateikt, bet meklējat, kas varētu pārvērst tās skaistā dizainā. Mēs varam palīdzēt ietērpt Jūsu idejas pievilcīgā un skaidri saprotamā dizaina valodā?
Kopā mums izdosies! Ko Jūs sakāt par to? Raksti uz evita.s@printmix.lv

Ko mēs varam darīt Jūsu labā?

Jauna dizaina izstrāde

Uzmanīgi ieklausīsimies Jūsu idejās, prasībās un pieredzē par Jūsu nozares specifiku. Iepazīsimies ar Jūsu produkta mērķauditoriju, nododamo ziņu un vēlamajiem drukas produktiem.
Tālāk, mūsu dizaineri, uz iegūtās informācijas pamata, izveidos profesionālus grafiskā dizaina risinājumus, lai Jūsu produkts vai ziņa tiktu pasniegta skaidri, pievilcīgi un profesionāli, uzrunājot un atstājot pozitīvu iespaidu uz Jūsu mērķauditoriju.

Maketēšana

Ar maketēšanu mēs saprotam darbu, kas notiek pēc tam, kad dizains ir jau gatavs. Kā piemēram, uz esošās dizaina valodas pamata izveidot kādu drukas produkta maketu, vai adaptācija uz citām valodām, vai vizītkartes maketa izveide citām personām, izmaiņas izmēros utt.
Lai saņemtu maketēšanas pakalpojumus, Jums būtu jāiesniedz jau esošās dizaina valodas elementi, un precīzs darba uzdevums jaunu maketu izveidei.

Iesniegto maketu pārbaude un sagatavošana drukai

Ja Jums ir gatavs makets un vēlaties to nodrukāt, tad pēc maketa iesniegšanas mums, mēs pārbaudām vai tas atbilst drukas faila prasībām (skat. Drukas darbu sagatavošana). Gadījumā, ja makets neatbilst prasībām, mēs lūgsim Jums veikt izmaiņas maketā, vai arī Jūs varat izmantot mūsu Sagatavošana Drukai pakalpojumu. 

Vēlos dizainu? Lai noskaidrotu cenu un termiņus, zvani vai atsūti mums sīkāku informāciju par Jums nepieciešamiem dizaina pakalpojumiem uz e-pastu: evita.s@printmix.lv