Kalendāru druka un izgatavošana

Laikā, kad arvien lielāka loma ir dažādiem tehnoloģiju sasniegumiem, drukātie kalendāri savu nozīmi tomēr nav zaudējuši - tie joprojām tiek plaši izmantoti un atrodami gan pie sienām, gan uz darba galdiem.

Turklāt, lai iegādātos kalendāru, ne vienmēr jādodas uz grāmatnīcu - pateicoties mūsdienu iespējām, arvien populārāki kļūst personalizēti kalendāri. Šādu kalendāru izgatavošana ļauj izvēlēties pielāgotu noformējumu un citas nianses, lai kalendārs atbilstu individuālajām prasībām un atspoguļotu visu aktuālo informāciju.

Apskati Printmix kalendāru piedāvājumu PDF bukletā. Klikšķini un iepazīsties.

// Vairāki kalendāru veidi – izvēlieties piemērotāko.

Kalendāru druka un ražošana ir viena no Printmix sniegto pakalpojumu pamata kategorijām, tādēļ savu darbu organizējam tā, lai nodrošinātu maksimālu ražošanas efektivitāti un vienmēr kvalitatīvu rezultātu.

Mūsu piedāvājumā vairāki kalendāru veidi, kas ļauj ērti izvēlēties piemērotāko risinājumu:

 • Sienas kalendāri
 • Galda kalendāri
 • Plakāta kalendāri
 • Kabatas kalendāri

Paša radīts, vēlmēm pielāgots kalendārs lieliski papildinās interjeru un palīdzēs veiksmīgāk plānot laiku. Šādu kalendāru izveide aktuāla ne tikai privātpersonām, bet arī uzņēmumiem, kas kalendārus izmanto gan kā dāvanas klientiem un sadarbības partneriem, gan arī kā instrumentu zīmola atpazīstamības veicināšanai.

// Galda un sienas kalendāri.

Apzinoties dažādās klientu prasības un vajadzības, mūsu drukas serviss piedāvā jau 16 kalendāru veidu sagataves - klientam ir tikai jāizvēlas tīkamākais kalendāra veids un jāinformē projektu vadītājs par to, ar kādu informāciju izvēlētais kalendāra makets ir jāpapildina.

Piedāvājumā divu veidu 3-daļīgie kalendāri, četru veidu 2-daļīgie, kā arī pieci 1-daļīgie kalendāri. Ja aktuāls galda kalendārs, piemērotāko var izvēlēties starp četriem dažādiem variantiem.

Izvēlei arī kabatas kalendāri. To izmērs ir 85 x 55 mm. Precīzu informāciju par to specifikāciju atradīsiet mūsu sagatavotajā bukletā.

Mūsu standarta piedāvājumā esošajos kalendāros ietilpst vārda dienas un oficiālās svētku dienas.

// Kalendāru izveides iespējas

Kalendāru izveidē tiek nodrošinātas daudzas lieliskas iespējas:

 • Kalendāru druka pieejama vairākās valodās – latviešu, lietuviešu, igauņu, krievu, angļu
 • Vārda dienas pieejamas latviešu, lietuviešu, igauņu valodās
 • Iespējams izvēlēties laminētas kalendāra lapas un pamatni
 • Izvēlei vairāku veidu, krāsu un izmēru spirāles
 • Vairākās variācijās, krāsās un izmēros pieejamas arī kalendāru stiprinājuma kniedes
 • Nodrošinām personalizētu maketēšanu jebkuram kalendāra veidam
 • Katrs izgatavotais kalendārs tiek iesaiņots aizsargājošā plastikāta kabatiņā

Ieskatieties mūsu sagatavotajā bukletā, lai izvērtētu iespējas un izvēlētos piemērotākos risinājumus. Ja radušies kādi jautājumi, sazinieties ar mūsu projektu vadītājiem.

// Nestandarta kalendāri

Ja vēlaties izgatavot kalendāru, kas nav pieejams standarta piedāvājumā, lūdzam izstāstīt savu ideju un mūsu projektu vadītāji būs priecīgi palīdzēt. Fotokalendāri ar mīļākajiem fotoattēliem, plakāta kalendāri, personalizētas dienasgrāmatas mazu un lielu plānu pierakstīšanai ir tikai dažas no idejām, ko īstenot!

// Izdevīgas cenas kalendāru drukai

Kalendāra izmaksas atkarīgas no vairākiem faktoriem – piemēram, veida, izmantotām iespējām un citām specifikācijām. Jāpiebilst, ka Printmix piedāvā elastīgas apjoma atlaides. Lai uzzinātu precīzu cenu Jūs interesējošam kalendāra veidam pie konkrētas tirāžas, lūdzam jautāt mūsu projektu vadītājiem. Lielākām tirāžām piedāvājam vēl īpašākas cenas.

Personalizēts kalendārs kļūs ne tikai par lielisku interjera papildinājumu un palīgu ikdienas plānošanā, bet būs arī lieliska dāvana – pasūtot kalendāru, norādiet vajadzīgo eksemplāru skaitu un saņemiet oriģinālu risinājumu, ar ko ieprecināt arī citus!