Iepakojumu ražošana un izveide

Lai produkta virzīšana tirgū nestu cerēto rezultātu, jāpadomā ne tikai par produkta kvalitāti, bet arī par atbilstošu iepakojumu. Efektīvs iepakojums ļauj izcelties starp konkurentiem un gādā, lai produkts tiktu pamanīts.

Būtībā iepakojums ir kā vizītkarte, kas daudz ko pastāsta par produktu – tas ir pirmais, ko pamana potenciālais pircējs, turklāt iepakojuma radītās asociācijas bieži vien ir noteicošais faktors kāda produkta izvēlē. Šo iemeslu dēļ iepakojuma dizains ir ļoti svarīgs un tam vajadzētu pievērst pienācīgu uzmanību.

Iepakojumu ražošana tagad arī mūsu piedāvājumā. Neatkarīgi no tā, kāda veida iepakojums nepieciešams – lielas kastes vai mazas kastītes,gofras iepakojums, iepakojuma maisiņi, vai kāds pavisam ekskluzīvs iepakojums, mēs piedāvāsim vislabākos risinājumus.

// Daudzveidīgas iespējas pārliecinošam rezultātam

Viens no plašāk izmantotajiem iepakojuma veidiem ir dažāda veida, izmēru, formu kastes un kastītes. Visbiežāk tās ir veidotas no kartona, kas ir videi draudzīgs materiāls.Kartona kastēm ir daudzveidīgas izmantošanas iespējas, tās īpaši piemērotas trauslu, neregulāras formas priekšmetu iepakošanai.

Interesantu efektu sniedz gofras iepakojums. Šis materiāls ir lokans, elastīgs un pieejams dažādās formās, tādēļ to izmantošanas iespējas ir teju neierobežotas. Visbiežāk elastīgā gofra tiek izmantota pudeļu, keramikas izstrādājumu, vītņu un zobratu detaļu, mēbeļu detaļu, termometru, dažādu dāvanu iesaiņošanai. Gluži tāpat kā kastītes, arī gofras iepakojumu var apdrukāt, piešķirot tam īpašu akcentu. Pie šī materiāla sniegtajām priekšrocībām vēl var minēt arī tā vienkāršo lietošanu, interesanto virsmas struktūru, kā arī iespēju to personalizēt, izmantojot atbilstošu druku.

Klientu ērtībām piedāvājam izveidot arī iepakojuma konceptam atbilstošas uzlīmes un etiķetes. Īpaši izveidotas uzlīmes un etiķetes ir veids, kā individualizēt projektu, piesaistīt uzmanību, sniegtu pircējam vērtīgu informāciju. Turklāt, pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, uzlīmju un etiķešu izveide ir ātra un ērta.

// Iepakojuma izveides process

Iepakojuma koncepta izstrāde notiek saskaņā ar klienta vēlmēm un vajadzībām. Ja nepieciešams, sniedzam arī konsultācijas par piemērotākajiem risinājumiem. Pēc materiālu izvēles, parauga izveides un saskaņošanas var sākties iepakojuma ražošana. Tā noris, ievērojot gan kvalitātes standartus, gan izgatavošanas termiņus. Darbā izmantojam jaunākās tehnoloģijas un augstvērtīgus izejmateriālus. Mūsu apmācītie darbinieki spēj tikt galā ar dažādu sarežģītības pakāpju uzdevumiem, lai ikviens klients būtu apmierināts ar rezultātu.

Cienot klientu laiku, nodrošinām ātru pasūtījuma izpildi. Par specifiskiem un lielāka apjoma pasūtījumiem vienojamies atsevišķi, turklāt lielākiem pasūtījumiem arī piedāvājam draudzīgas atlaides. Lai uzzinātu plašāku informāciju par pasūtījuma izpildes laiku un izmaksām, sazinies ar mūsu projekta vadītājiem un pastāsti par savu ideju.

Iepakojums ir būtisks faktors jebkura produkta ražošanā!
Uztici tā izveidi profesionāļiem un iegūsti pārliecinošu rezultātu.